Eğiticinin Eğitimi Sertifika Programı

eğiti eğitimleri

Eğiticinin Eğitimi Sertifika Programı

6331 sayılı İSG kanunu gereği İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimi Eğitici Belgesi almak isteyen iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimleriyle, eğitim formasyonu almak isteyen eğitici adaylarına sunulan hizmettir.  Programın temel amacı eğitimcilik becerilerinin kazandırılması, yetişkin eğitiminin temel ilkelerinin belirlenmesi ve eğitimcilik niteliklerinin geliştirilmesidir.

Kimler Katılabilir: İş yeri Hekimi ve İş Güvenliği Uzmanları ile Eğitim alanında kariyer yapmak ve kendini geliştirmek isteyen herkes.

Eğitim İçeriği: Eğitim nedir, Eğitmen kimdir, Yetişkin Eğitimi, Öğrenme Modelleri, İletişim Becerileri, Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme.

Eğitim Süresi: Eğitim süresi 45 saattir. 4 gün uzaktan eğitim ve 1 gün teorik ve uygulamalı eğitim olarak verilecektir.

Eğitim Tarihleri: Lütfen bizden sorunuz.

Son Başvuru TarihiLütfen bizden sorunuz.

Eğitimin Yeri: Eser Akademi

Eğitim Ücreti: Fiyat Sorunuz TL (KDV Dahil)

Eğitim sonunda çoktan seçmeli bir sınav yapılacak ve sınavdan 70/100 puan ve üzerinde alanlar “Eğiticinin Eğitimi Sertifikası” almaya hak kazanacaktır.

Bizlerle bilgi@eserakademi.com mail adresinden ya da 0533 400 19 39 nolu telefondan irtibata geçebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sizlere iş yerinizin durumu ile alakalı sorular sorarak buna göre net fiyat teklifi sunacaktır.